Przepis na życie i szczęście według Wanga Deshuna

Nazywany jest "najseksowniejszym dziadkiem" i sensacją Internetu. W wieku osiemdziesięciu lat spełnił swoje marzenie, jedno z wielu, i został modelem. Zawojował świat mody, podbił media społecznościowe i zaczął dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami i doświadczeniem na temat życia i osiągania wyznaczonych celów. Poznajcie jego przepis na życie, sukces i szczęście.
Deshun urodził się w jednej z chińskich prowincji. Obecnie może pochwalić się ciałem, którego nie jeden dwudziestolatek może mu pozazdrościć. Płaski brzuch, umięśnione i wysportowane ciało to jego wizytówka. Jednak jak sam mówi, na ten dzień, gdy osiągnął taką figurę i gdy został modelem pracował przez całe życie. Nic nie zadziało się od razu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jego sukces jest sumą działań, często drobnych, na wielu płaszczyznach. 

Potencjał może zostać w każdej chwili odkryty.Jego droga do modelingu nie była łatwa. Zanim został okrzyknięty sensacją świata mody zajmował się innymi zawodami. Najpierw w wieku 24 lat został aktorem. A mając dwadzieścia lat więcej, zmienił swoją profesję, by nauczać języka angielskiego. 

Jego losy potoczyły się tak, że w wieku 49 lat znowu zaczynał od zera. Przeniósł się do Pekinu i tam założył swoją grupę pantomimy. Dokładnie rok później poszedł na siłownię pierwszy raz w życiu i tak zaczęła się jego przygoda ze sportem.Kiedy myślisz, że jest już za późno uważaj, aby nie sprawić żeby to stało się twoją wymówką na poddanie się. Nikt nie może ciebie powstrzymać od sukcesu oprócz ciebie samego. Kiedy nadszedł czas, aby błyszczeć, bądź najjaśniejszy.

Deshung WangW wieku 57 lat wrócił do aktorstwa, czyli do tego, czym zajmował się na początku swojego życia zawodowego. Jednocześnie nie przestawał ćwiczyć, a nawet zintensyfikował swoje treningi, ale miał wtedy... 70 lat! Wyobrażacie sobie ćwiczyć więcej i intensywniej niż kiedykolwiek, gdy macie tyle lat? Zazwyczaj w tym wieku aktywność fizyczna ogranicza się jedynie do krótkich spacerów, a Deshung pokazuje, że można inaczej. Podobnie jak niesamowita Polka - Irena Wielocha, która ma 66 lat i zachwycającą figurę. Naprawdę mogłaby zawstydzić nie jedną młodą dziewczynę i sama chciałabym mieć tak wyrzeźbione, wysportowane ciało. Pani Irena prowadzi na Facebooku i Instagramie swoje profile o nazwie Kobieta zawsze młoda.

Starość to stan umysłu.

Deshung Wang


A wracając do Deshunga, to pierwszy raz na wybiegu jako model stanął mając 79 lat. Rok później został okrzyknięty sensacją, odkryciem i niesamowitym zjawiskiem. Ale przede wszystkim inspiracją dla wielu osób, zwłaszcza młodych, którym niekiedy wydaje się, że już za późno na spełnianie marzeń. Za późno na zaczynanie czegoś nowego i działanie w dziedzinie, której do tej pory nie znaliśmy. I kto by pomyślał, że mając 80 lat będzie pracował jako model, wystąpi w kampanii Reebok i stanie się wzorem do naśladowania.

Podziel się tym tekstem na:

5 komentarze

 1. To jest żywy dowód na to, że nigdy nie jest za późno i...że nie ma już wymówek!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najłatwiej jest powiedzieć sobie, czy dla kogoś, że jest na coś za późno. Niestety tak nie jest i oni są na to żywym dowodem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, często odpuszczanie jest łatwiejsze niż zakasanie rękawów i wzięcie się do pracy.

   Usuń
 3. Piękny przykład, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń :)

  OdpowiedzUsuń