Publikacja "Slow Święta, czyli jak uniknąć świątecznej gorączki"

Co czujesz, kiedy myślisz o Świętach Bożego Narodzenia? Radość, że spędzisz czas z bliskimi? Ekscytację na myśl o wspólnym śpiewaniu kolęd i rozpakowywaniu prezentów? 

 

 

Ta bezpłatna publikacja będzie dostępna tylko do Bożego Narodzenia. By ją otrzymać wystarczy zapisać się na newsletter.

 

A może, gdy tylko słyszysz o świątecznych przygotowaniach denerwujesz się i czujesz się przytłoczona, a Boże Narodzenie przestaje Ciebie cieszyć?

Jeśli tak, to mam dla Ciebie bezpłatną publikację w której opisałam sprawdzone i stosowane przeze mnie oraz moich bliskich metody, dzięki którym unikniesz przedświątecznej gorączki. 

 

 

Dzięki tej publikacji:

odkryjesz, jakie są Twoje wymarzone święta,

dowiesz się jak rozplanować sprzątanie domu,

jak przygotować przyjęcie i nie paść ze zmęczenia,

ustalisz swoje priorytety na czas świąt,

dowiesz się, dlaczego i jak robić listy inspiracji prezentowych.

 

 

Wierzę, że przygotowania do świąt mogą wyglądać inaczej. Dzięki planowaniu, podziałowi prac, rozłożeniu ich w czasie, a także poprzez świadomą i szczerą odpowiedź na pytanie "Jak chcesz spędzić święta w tym roku?".

 

Publikacja "Slow Święta, czyli jak uniknąć świątecznej gorączki" będzie dostępna tylko do Bożego Narodzenia. Kosztuje 0 zł, a żeby ją otrzymać trzeba zapisać się na newsletter

 

Jeśli obawiasz się, że będę wysyłać do Ciebie dużo wiadomości, to już teraz możesz odetchnąć. Sama wypisałam się z newsletterów, z których otrzymywałam wiadomości nawet co 3 dni! Swoje planuję wysyłać 1-2 razy w ciągu 2 tygodni. To nie tak dużo prawda?

 

Chcę, żeby bliskie mi osoby zasiadły do kolacji wigilijnej wypoczęte, a nie zmęczone, bo po północy lepiły jeszcze pierogi, doglądały gotującego się barszczu. Nie chcę, by ostatnie dni przed Wigilią były okupione pracą ponad siły, kosztem zmęczenia, gorszego samopoczucia i zdrowia.

Postanowiłam w jednym miejscu zebrać sprawdzone metody i sposoby, które od paru lat ułatwiają mi i moim bliskim (choć jeszcze nie wszystkim) przygotowania do Bożego Narodzenia. 


Chciałabym, żeby każdy mógł powiedzieć, że jego święta były radosne, a okres przygotowań do nich spokojny. Chciałabym, żebyśmy spędzali te wyjątkowe dni nie tylko w poszanowaniu tradycji, ale też w zgodzie ze sobą. W tych dniach najważniejsze są relacje, bliskość, wartościowy czas spędzony z rodziną, a nie idealnie wysprzątany każdy kąt domu czy kilka rodzajów ciast.


Jeśli chcesz w końcu spokojnie przygotować się do Bożego Narodzenia, w dniu Wigilii z uśmiechem zasiąść do kolacji, a wieczorem bez wyrzutów sumienia obejrzeć świąteczny film na kanapie z miską dojadając resztki makowca, to zachęcam Cię do zapisania na newsletter. Wówczas otrzymasz bezpłatną publikację, dzięki której te święta będą w rytmie slow.